Blogerka Deynn hitem miesięcznika Joy

Jakaś blogerka i jakieś wydawnictwo papierowe świętują że coś im się udało. Ta pierwsza otrzymała jeszcze więcej uwagi niż zwykle łamiąc język w mediach społecznościowych, wydawca podstawia wiadro i tamuje łzy szczęścia ręcznikiem bo ktoś sobie przypomniał że istnieje coś takiego jak papier który można kupić w kiosku.

Kiepska próba przewidzenia przyszłości autora - magazyn nawiązuje współpracę z blogerką aby obie strony mogły zarobić więcej

Dove i butelki które mają kształ

Moja głowa jest w strzępach, kobiety się obrażają że mają niezmienny* kształt! Szok, niedowierzanie, zaskoczenie, <komplet zdziwienia i opon zimowych gratis.png>

Protip: kup tą ich najszerszą butelkę oraz kilka godzin prawnika, maklerzy Cię znienawidzą za wysokie zyski!**

* nie dotyczy bogatych ludzi
** opcja niedostępna w twoim regionie, to tylko dla USA

Rząd zapobiega zapominaniu o abonamencie RTV

Stado ludzi prawdopodobnie odniosie kolejny sukces na rynku zbierania pieniędzy od niewdzięczników na cele których niewdzięcznicy pragną od zawsze tj. kolejny sezon jazdy po bandzie na lodzie, najbardziej kwakliwe rzetelne newsy jakiekolwiek powstały w historii Drogi Mlecznej czy kilkumilionowe wypłaty dla biednych znanych bogatych ludzi. To się uda bo wszyscy co byli przeciw temu, są już w innym kraju.

Statoil zmienia nazwę na liotatS

Żartowałem, korpo nie mają poczucia humoru ani nawet śladowych ilości kreatywności.

Kolejne korpo nie może znieść faktu że klienci mają przyzwyczajenia i zmieniają nazwę marki aby to “naprawić”. Z sukcesem palą hajs rebrandingiem i burzą wiele lat dobrego wizerunku bo kto im zabroni wydawać ich hajs, na pewno nie pracownicy stacji paliwowych którzy wylecieliby z pracy zanim dokończyliby mówić “nie kce”.

Całe szczęście że Circle K Extra Club nie brzmi jak klub dla dorosłych, prawda?

Twórcy gry zebrali $148 000 000

Amerykański dziennik obudził się z kilkuletniego snu terapii lodowcowej i opisuje wątpliwe zjawisko które już dawno budziło obawy.

Stado graczy stwierdziło że ktoś fajnie gada o grze która może powstanie i warto dać mu kasę za to bo wcześniej zrobił jakieś gry o kosmosie.

Mimo ponad setki milionów dolarów i sześciu lat gra jeszcze jest w produkcji. Technicznie spełnić wszystkie obietnice będzie ciężko wręcz niemożliwie.

Co może pójść nie tak?

Keylogger w laptopach HP

Bardzo nieudolna próba odtworzenia zdarzeń przez autora narzekalnika

John, co ty robisz jeszcze w robocie? Przecież wszyscy już wyszli.

A wiesz, kończę tu taką małą appkę co sprawdza wyciszanie mikrofonu, nie mogę znaleźć na StackOverflow rozwiązania jak skutecznie sprawdzać wcisnięcie przycisku

Dobra, mniej gadania - więcej picia, chodź idziemy się nachlać!

Ok, będę na dole za 5 min, tylko wkleję gotowy kod co ktoś podał na necie, wrzucę to na miliony laptopów i lecimy na party

2 lata później

Ups…

Microsoft tworzy MMO z VR

Mam wycieki odnośnie tytułu, podzielę się z wami, tylko ciiicho!

Gotowi?

Microsoft VR MMO BlueScreen Simulator 2017®™

Już teraz doświadcz błędów Windowsa w 360° z ludźmi z całego świata *Leki uspokajające do nabycia osobno

Obsługa myszki i klawiatury dla Xbox One

Przerywamy Państwu reklamy reklamami aby powiedzieć o czymś naprawdę istotnym, o totalnej nowości, to nic że obsługa myszki i klawiatury była już w X360, ale według nas DobreProgramy oraz MikroMiękkiej korporacji jest to totalna nowość i coś najlepszego pod słońcem, przecież każdy gracz na kanapie po prostu marzy o podpięciu jeszcze wygodniejszej myszki i klawiatury, super wygodne rozwiązanie, same fale zachwytu, przecież po co komu PC z tymi peryferiami od ponad 20 lat, prawda?

Mordor Voice - korpogadka w twoim domu

Miesięcznik o niewolnictwie 2.0 w biurowych korporacjach rozchodzi się coraz lepiej.

Czyżby powoli budowało się rozwiązanie tego dużego problemu? Nie, wolą po prostu ponarzekać i dalej wspierać tego raka oraz liczyć na to że problem sam się rozwiąże zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać lepszej roboty.

Szpitale w UK zahaczykowane

Duże firmy w Europie też

Dworzec w Niemczech tak samo

Ktoś włamał się między innymi do wielu szpitali w Wielkiej Brytanii i zrobił z danych cyfrową papkę używając narzędzi które wyciekły z USA od trzyliterowej szpiegowskiej agencji NSA mimo że od x czasu były dostępne łatki i każdy o tym trąbił że trzeba łatać.

Kogo to wina? Jednego jestem pewien, nie moja!

Pani premier Wielkiej Brytanii potwierdza że to atak na szerszą skalę. Tak to dokładnie ta sama Pani która twierdzi że szyfrowanie to zło a każda aplikacja powinna mieć tylną furtkę dla rządu.

Zgadnijcie czym dostał po twarzy jej kraj? Tak, ukrywanymi przez rząd USA lukami w oprogramowaniu. Ten sam rząd który trzyma sztamę z rządem brytyjskim między innymi jako “pięciooczne przymierze”

Łatka dla Windows XP 13.05.2017

Oho, wygląda na to że Microsoft w końcu po milionach otrzymanych telefonów na infolinię zrozumiał że taniej będzie wypuścić łatkę dla systemu niewspieranego od ponad 3 lat niż słuchać ciągłego stękania “shackowali mnie, pomocy, ratunku” przez telefon co kosztuje więcej gdyż trzeba opłacić ludzi przy słuchawce. Można powiedzieć że hackowanie szpitali i największych firm w Europie pomogło się im namyślić.

(…) we are taking the highly unusual step of providing a security update for all customers to protect Windows platforms

Tak, ochrona klientów przed zagrożeniami to zdecydowanie “bardzo niezwykły krok”, przynajmniej według MikroMiękkiego

W komentarzach ktoś słusznie zauważa możliwość techniczną wypuszczenia dość kompatybilnych łatek od podobnego systemu Windows XP Embedded dla Windows XP, pomija jednak fakt że wtedy hajs się nie zgadza, Kowalski nie zapłaci za te łatki, banki żeby łatać bankomaty - już tak.

Microsoft wypuszcza tą łatkę aby użytkownicy nie przeszli na Linuxa

Netflix zablokowany na Androidzie z rootem

Patrzcie i uczcie się, tak się dziś zacheca klientów do korzystania z usług firmy która walczy z piractwem.

Płacisz abonament i jesteś uczciwy? Nieistotne. Masz roota to bokujemy Ci appkę i konto.